Producenci
Żelazko TEFAL FV 2836 Express Steam
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Automatyczne wyłączanie | Nie |
| Cechy | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Długość przewodu | 1,9 m |
| Kolor produktu | Fioletowy Biały |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Ciągły strumień pary | Tak 35 g/min |
| Wielkość otworu napełniania | Duży |
| Zmienna para wodna | Tak |
| System antywapienny Anti-Calc | Nie |
| Stopa żelazka | Płyta ceramiczna |
| Model | Żelazko suche i parowe |
| Silne uderzenie pary | 165 g/min |
| Funkcja odwapniania | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,27 l |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Moc | |
| Moc żelazka | 2400 W |
| Wskazywanie | |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące