Producenci
Żelazko TEFAL FV 2837 Express Steam
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Ciągła dyfuzja pary | Boczne Czubek Serce |
| Samoczyszczący | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Nie |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Wielkość otworu napełniania | Duży |
| Długość przewodu | 1,9 m |
| Tryb ECO | Nie |
| Precyzyjna końcówka | Tak |
| Ciągły strumień pary | 35 g/min Tak |
| Stopa żelazka | Ceramiczna stopa |
| Kolor produktu | Niebieski Biały Szary |
| Zbiornik wody | Wbudowany |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| System antyskalowy | Tak |
| Ocena odporności na zarysowania stopy żelazka w gwiazdkach | 3 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Model | Żelazko suche i parowe |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Stabilny stojak do żelazka | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,27 l |
| Ocena ślizgości stopy żelazka w gwiazdkach | 3 |
| Wyjmowany zbiornik wody | Nie |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Silne uderzenie pary | 165 g/min |
| Moc | |
| Moc żelazka | 2400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 142 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,7 kg |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Głębokość opakowania | 332 mm |
| Wskazywanie | |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiaj włączonego żelazka bez nadzoru. Chroń urządzenie przed kontaktem z wodą, aby zapobiec porażeniu prądem. Zachowaj ostrożność podczas użytkowania urządzenia, aby uniknąć poparzeń. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące