Producenci
Żelazko TEFAL FV 5718 Easygliss Plus 2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Stabilny stojak do żelazka | Tak |
| Ciągły strumień pary | Tak 45 g/min |
| Model | Żelazko suche i parowe |
| Stopa żelazka | Stopa Durilium |
| Kolor produktu | Turkusowy Biały |
| Precyzyjna końcówka | Tak |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,27 l |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Silne uderzenie pary | 190 g/min |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Moc | |
| Moc | 2400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Waga produktu | 1,29 kg |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,65 kg |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Głębokość opakowania | 340 mm |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość brutto palety | 120,6 cm |
| Warstwy na paletę | 3 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 108 szt. |
| Waga brutto palety | 199 kg |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 36 szt. |
| Pojemność brutto palety | 944,622 dm³ |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące