Producenci
Żelazko TEFAL FV 6812 Ultragliss Plus
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Ocena odporności na zarysowania stopy żelazka w gwiazdkach | 5 |
| Cechy | |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Precyzyjna końcówka | Tak |
| Ciągły strumień pary | 50 g/min Tak |
| Ciągła dyfuzja pary | Czubek |
| Tryb ECO | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski Srebrny |
| Wielkość otworu napełniania | Bardzo duży |
| Model | Żelazko parowe |
| Zbiornik wody | Wbudowany |
| Stabilny stojak do żelazka | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Kolektor antykamienny | Nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,27 l |
| Silne uderzenie pary | 260 g/min |
| Samoczyszczący | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Nie |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| System antyskalowy | Tak |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Moc | |
| Moc | 2800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 340 mm |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,68 kg |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Szerokość produktu | 135 mm |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Ergonomia | |
| Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przechowywanie | Nie |
| Długość kabla | 2 m |
| Wskazywanie | |
| Wskaźnik zakamienienia | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące