Producenci
Żelazko TEFAL FV 6842 Ultragliss Anti-Cal Plus (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ciągła dyfuzja pary | Serce Boczne Czubek |
| Kolor produktu | Srebrny Niebieski |
| Stabilny stojak do żelazka | Nie |
| Kolektor antykamienny | Tak |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Nie |
| Długość przewodu | 2 m |
| Ciągły strumień pary | Tak 50 g/min |
| Samoczyszczący | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Nie |
| System antyskalowy | Tak |
| Funkcja spryskiwania | Nie |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Tryb ECO | Nie |
| Model | Żelazko parowe |
| Ocena odporności na zarysowania stopy żelazka w gwiazdkach | 5 |
| Precyzyjna końcówka | Tak |
| Wielkość otworu napełniania | Bardzo duży |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Silne uderzenie pary | 260 g/min |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,27 l |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Moc | |
| Podwójne napięcie | Nie |
| Moc żelazka | 2800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 135 mm |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Waga produktu | 1,29 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 340 mm |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,67 kg |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Ergonomia | |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przechowywanie | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Francja |
| Wskazywanie | |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Wskaźnik zakamienienia | Nie |
Gwarancja 3 miesiące