Producenci
Żelazko TEFAL FV 9835 Ultimate Pure
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość przewodu | 2,5 m |
| System antyskalowy | Tak |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Ciągły strumień pary | 55 g/min Tak |
| Kolor produktu | Fioletowy Czarny |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Model | Żelazko suche i parowe |
| Bezprzewodowy | Nie |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Silne uderzenie pary | 240 g/min |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,35 l |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Moc | |
| Moc żelazka | 3000 W |
| Ergonomia | |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące