Producenci
Żelazko TEFAL FV 9845 Ultimate Pure (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| System antyskalowy | Tak |
| Długość przewodu | 3 m |
| Precyzyjna końcówka | Tak |
| Ciągły strumień pary | Tak 60 g/min |
| Kolor produktu | Czarny Miedziany |
| Zmienna para wodna | Nie |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Model | Żelazko suche i parowe |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,35 l |
| Stabilny stojak do żelazka | Tak |
| Stopa żelazka | Stopa Durilium Autoclean |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Silne uderzenie pary | 260 g/min |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Wielkość otworu napełniania | Bardzo duży |
| Moc | |
| Moc żelazka | 3100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 163 mm |
| Waga produktu | 1,45 kg |
| Szerokość produktu | 151 mm |
| Głębokość produktu | 316 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 327 mm |
| Szerokość opakowania | 168 mm |
| Wysokość opakowania | 197 mm |
| Ergonomia | |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące