Producenci
Żelazko TEFAL FV 9848 Ultimate Pure (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| System antyskalowy | Tak |
| Ciągły strumień pary | Tak 60 g/min |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Stabilny stojak do żelazka | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Metaliczny Niebieski |
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Model | Żelazko suche i parowe |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,35 l |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Moc | |
| Moc żelazka | 3200 W |
| Ergonomia | |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
Gwarancja 24 miesiące