Producenci
Żelazko TEFAL FV 9865 Ultimate Pure (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Odwapnianie i czyszczenie | Tak |
| Cechy | |
| Model | Żelazko suche i parowe |
| Stopa żelazka | Stopa Durilium Autoclean |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Kolor produktu | Złoty Czarny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,35 l |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Ciągły strumień pary | 60 g/min Tak |
| Samoczyszczący | Nie |
| Silne uderzenie pary | 250 g/min |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Precyzyjna końcówka | Tak |
| System antyskalowy | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Stabilny stojak do żelazka | Tak |
| Moc | |
| Moc żelazka | 3000 W |
| Ergonomia | |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
Gwarancja 3 miesiące