Producenci
Żelazko TEFAL FV2838 Express steam
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Model | Żelazko parowe |
| Ciągły strumień pary | 40 g/min Tak |
| Kolor produktu | Niebieski Biały |
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,27 l |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Moc | |
| Moc | 2400 W |
| Ergonomia | |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące