Producenci
Żelazko TEFAL FV8066 Puregliss (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ciągła dyfuzja pary | Serce Boczne Czubek |
| Ocena odporności na zarysowania stopy żelazka w gwiazdkach | 5 |
| Wielkość otworu napełniania | Bardzo duży |
| Zbiornik wody | Wbudowany |
| Długość przewodu | 2 m |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,27 l |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Tryb ECO | Nie |
| System antyskalowy | Tak |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy Przyciski Dźwignia |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Ciągły strumień pary | Tak 50 g/min |
| Model | Żelazko suche i parowe |
| Stopa żelazka | Durilium AirGlide Autoclean |
| Ergonomiczny uchwyt | Nie |
| Regulowany termostat | Tak |
| Silne uderzenie pary | 280 g/min |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Kolektor antykamienny | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 0,5 min |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Moc | |
| Moc maksymalna | 3000 W |
| Moc żelazka | 3000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 135 mm |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Waga produktu | 1,29 kg |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,77 kg |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Głębokość opakowania | 340 mm |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na warstwę palety | 36 szt. |
| Ilość sztuk | 1 |
| Warstwy na paletę | 3 szt. |
| Wskazywanie | |
| Widoczny poziom wody | Tak |
Gwarancja 24 miesiące