Producenci
Żelazko turystyczne 1100W MR-317T MAESTRO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Ciągły strumień pary | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Nie |
| System antywapienny Anti-Calc | Nie |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Stopa żelazka | Płyta ceramiczna |
| Model | Żelazko parowe |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 120 V / 220 - 240 V |
| Moc | 900-1100 W |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 195 mm |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Ergonomia | |
| Składany uchwyt | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,1 l |
| Długość kabla | 1,85 m |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas użytkowania urządzenia, aby uniknąć poparzeń. Nie zostawiaj włączonego żelazka bez nadzoru. Chroń urządzenie przed kontaktem z wodą, aby zapobiec porażeniu prądem. |
Gwarancja 24 miesiące