Producenci
Żelazko turystyczne Esperanza Smoother EHI001 (1200W; kolor niebieski)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski Biały |
| System antywapienny Anti-Calc | Nie |
| Ciągły strumień pary | Nie |
| Zmienna para wodna | Nie |
| Moc maksymalna | 1200 W |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Przeznaczony do podróży | Tak |
| Długość przewodu | 1,4 m |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Nie |
| Model | Żelazko suche |
| System antyskalowy | Nie |
| Funkcja spryskiwania | Nie |
| Stopa żelazka | Nieprzywierająca stopa |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Nie |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Nie |
| Moc | |
| Moc żelazka | 1200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 224 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Głębokość produktu | 245 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 541 g |
| Wskazywanie | |
| Wskaźnik odpowiedniej temperatury | Tak |
| Wskaźnik temperatury | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed kontaktem z wodą, aby zapobiec porażeniu prądem. Zachowaj ostrożność podczas użytkowania urządzenia, aby uniknąć poparzeń. Nie zostawiaj włączonego żelazka bez nadzoru. |
Gwarancja 24 miesiące