Producenci
Żelazko turystyczne MR-317T MAESTRO (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Model | Żelazko parowe |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu | Tak |
| Stopa żelazka | Nieprzywierająca stopa |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 – 240 |
| Moc | 900-1100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Długość produktu | 195 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Ergonomia | |
| Długość kabla | 1,85 m |
| Nie skręcający się kabel | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed kontaktem z wodą, aby zapobiec porażeniu prądem. Nie zostawiaj włączonego żelazka bez nadzoru. Zachowaj ostrożność podczas użytkowania urządzenia, aby uniknąć poparzeń. |
Gwarancja 12 miesięcy