Producenci
Zestaw dekarski Topex 58kW 1 palnik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Temperatura pracy (maks.) | 1850 °C |
| Typ palnika | Otaczający |
| Moc | |
| Zużycie gazu palnika głównego | 4000 g/h |
| Moc | 58000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Długość węża | 5 m |
| Zawartość opakowania | |
| Palnik w zestawie | Tak |
| Lanca dołączona | Tak |
| Dołączony wąż | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące