Producenci
Zmywarka BOSCH SMS2HTI60E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Wbudowany system zmiękczania wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Kosz |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
| Kolor drzwiczek | Stal nierdzewna |
| Kolor panelu sterowania | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Prąd | 10 A |
| Zużycie energii na cykl | 0,923 kWh |
| Obciążenie | 2400 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na 100 cykli | 92 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór wody na cykl | 9,5 l |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 47,2 kg |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115,5 cm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Programy mycia | Auto 45-65°C Cichy Favorite 60min 65°C Eco 50°C Intensive 70°C |
| Maksymalna temperatura ciepłej wody | 60 °C |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Liczba miejsc | 12 kompletów |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Poziom hałasu | 48 dB |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Czujnik załadowania | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Czas cyklu | 225 min |
| Samoczyszczący | Tak |
| Funkcja extra dry | Tak |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Ochrona szkła | Tak |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Opóźniony start | 24 h |
| Pół wsadu | Tak |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 48,5 kg |
| Ergonomia | |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Światło wewnętrzne | Nie |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Asystent dozowania | Tak |
| Regulowanie stopy | 2 cm |
| Automatyczne wykrywanie detergentu | Tak |
| Zdejmowalna góra | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące