Producenci
Zmywarka BOSCH SMS2HVI06E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ koszyka na sztućce | Bosch Vario3 |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące lub wbudowane |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Długość węża odpływowego | 1,90 m |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Typ kontroli | Elektroniczne sterowanie |
| Kolor drzwiczek | Stal szczotkowana |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na 100 cykli | 75 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Prąd | 10 A |
| Obciążenie | 2400 W |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość zdejmowanego górnego blatu | 30 mm |
| Głębokość urządzenia przy drzwiach otwartych pod kątem 90° | 1155 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Waga produktu | 49,3 kg |
| Wydajność | |
| Funkcja extra dry | Tak |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Opóźniony start | 24 h |
| Programy mycia | Higiena + Auto 45-65 ºC Favorite Garnki 70 °C Godzinny 65°C Eco 50 ºC |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Ilość programów piorących | 5 |
| Pół wsadu | Tak |
| Ochrona szkła | Tak |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Czas cyklu | 295 min |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Ergonomia | |
| Asystent dozowania | Tak |
| Wyświetlacz na podłodze | Nie |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące