Producenci
Zmywarka BOSCH SMS2ITW09E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
| Moc | |
| Prąd | 10 A |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie energii na 100 cykli | 94 kWh |
| Pobór wody na cykl | 9,5 l |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 48,4 kg |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Wydajność | |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Programy mycia | Ulubiony Godzinny 65°C Eco 50 ºC Garnki 70 °C Auto 45-65 ºC |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Ilość programów piorących | 5 |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Liczba miejsc | 13 kompletów |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Czas cyklu | 250 min |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być podłączone do gniazdka z uziemieniem. Uważaj podczas przesuwania urządzenia, aby nie przedziurawić przewodów. Nie używaj nieodpowiednich środków czyszczących, które mogą uszkodzić wnętrze zmywarki. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1580572 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące