Producenci
Zmywarka BOSCH SMS4EKC06E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Możliwość zabudowy | Tak |
| Zdejmowany blat urządzenia | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża dopływowego | 1,5 m |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Długość węża odpływowego | 1,7 m |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Moc | |
| Zużycie energii na 100 cykli | 64 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Zużycie energii na cykl | 0,635 kWh |
| Obciążenie | 2400 W |
| Prąd | 10 A |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Waga produktu | 51,1 kg |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Zdalny Start | Tak |
| Klasa emisji hałasu | B |
| SpeedPerfect Plus | Tak |
| Liczba miejsc | 13 kompletów |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Programy mycia | Auto 45-65 oC Godzinny Garnki Ulubiony Cichy Eko |
| Samoczyszczący | Tak |
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Czas cyklu | 215 min |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Pół wsadu | Tak |
| Ergonomia | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Nie |
| Zdejmowalna góra | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Uważaj podczas przesuwania urządzenia, aby nie przedziurawić przewodów. Urządzenie powinno być podłączone do gniazdka z uziemieniem. Nie używaj nieodpowiednich środków czyszczących, które mogą uszkodzić wnętrze zmywarki. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1580572 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące