Producenci
Zmywarka BOSCH SMS4EKI06E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wyjmowany kosz na sztućce | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Wypełniony wodą | Zimny |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Kosz |
| Kolor drzwiczek | Stal nierdzewna |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Kolor panelu sterowania | Czarny, Stal nierdzewna |
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Ilość koszy | 2 kosz. |
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
| Moc | |
| Zużycie energii na 100 cykli | 64 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Zużycie energii na cykl | 0,64 kWh |
| Prąd | 10 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Podłączone obciążenie (max) | 2400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 51,1 kg |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115,5 cm |
| Wydajność | |
| Funkcja detergentu tabletkowego | Tak |
| Klasa emisji hałasu | B |
| System suszenia | Heat exchanger/Drying assistant |
| Programy mycia | Favorite 60min 65°C Auto 45-60°C Silent 50°C Eco 50°C |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Nie |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Czas cyklu | 215 min |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Liczba miejsc | 13 kompletów |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 52,6 kg |
| Ergonomia | |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Bosch Home Connect |
| Automatyczne otwieranie drzwi | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Automatyczne wykrywanie detergentu | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Uważaj podczas przesuwania urządzenia, aby nie przedziurawić przewodów. Nie używaj nieodpowiednich środków czyszczących, które mogą uszkodzić wnętrze zmywarki. Urządzenie powinno być podłączone do gniazdka z uziemieniem. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Home Connect EfficientDry |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące