Producenci
Zmywarka BOSCH SMS4EVI04E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski |
| Długość węża dopływowego | 1,5 m |
| Kolor panelu sterowania | Srebrny |
| Kolor drzwiczek | Stal nierdzewna |
| Długość przewodu | 1,7 m |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Długość węża odpływowego | 1,7 m |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Moc | |
| Pobór wody na cykl | 7 l |
| Prąd | 10 A |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie energii na 100 cykli | 84 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Waga produktu | 51,5 kg |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Programy mycia | Intensive 70°C Płukanie wstępne Favorite Auto 45-65°C Eco 50°C |
| Czas cyklu | 235 min |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Ochrona szkła | Tak |
| Ilość programów piorących | 7 |
| Liczba miejsc | 13 kompletów |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Funkcja extra dry | Nie |
| Opóźniony start | 24 h |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Asystent dozowania | Tak |
| Regulowanie stopy | 2 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj nieodpowiednich środków czyszczących, które mogą uszkodzić wnętrze zmywarki. Urządzenie powinno być podłączone do gniazdka z uziemieniem. Uważaj podczas przesuwania urządzenia, aby nie przedziurawić przewodów. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1697091 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące