Producenci
Zmywarka BOSCH SMS4HVW14E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Kosz |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Regulowane koszyki | Górny |
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Górna półka kosza | Składane |
| Stelaż kosza dolnego | Składane |
| Materiał wanny właściwy dla danej marki | Polinox |
| Kolor panelu sterowania | Biały |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Moc | |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 43,9 |
| Zużycie energii na cykl | 0,747 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd | 10 A |
| Obciążenie | 2400 W |
| Zużycie energii na 100 cykli | 75 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115,5 cm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Waga produktu | 50 kg |
| Wydajność | |
| Programy mycia | Auto 45-60°C Hygiene+ Intensive 70°C Auto 45-65°C Favorite Eco 50°C Quick 65°C Silent 50°C Płukanie wstępne |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Ilość programów piorących | 6 |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Funkcja extra dry | Tak |
| Czas cyklu | 295 min |
| Opóźniony start | 24 h |
| Pół wsadu | Tak |
| Indeks naprawialności | 8.8 |
| Opóźnienie startu (min) | 1 h |
| Możliwość pobrania dodatkowych programów | Tak |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Ochrona szkła | Tak |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Wydajność suszenia | C |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 51,1 kg |
| Ergonomia | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Filtr samoczyszczący | Tak |
| Regulowanie stopy | 2 cm |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Home Connect |
| Funkcje aplikacji | Remote diagnostics, Zdalne uruchamianie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być podłączone do gniazdka z uziemieniem. Nie używaj nieodpowiednich środków czyszczących, które mogą uszkodzić wnętrze zmywarki. Uważaj podczas przesuwania urządzenia, aby nie przedziurawić przewodów. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Hygiene+ EcoSilence Drive VarioFlex Baskets VarioDrawer Silence On Demand SpeedPerfect Plus Ekstra wytrawne Rackmatic® |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 2218720 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące