Producenci
Zmywarka BOSCH SMS6ECI10E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor drzwiczek | Stal nierdzewna |
| Kolor panelu sterowania | Srebrny |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Pół wsadu | Tak |
| Automatyczne płukanie i przewodnik odkamieniania | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Szybkie suszenie | Tak |
| Dezynfekcja | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Obciążenie | 2400 W |
| Zużycie energii na 100 cykli | 54 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Prąd | 10 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 51,2 kg |
| Wydajność | |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Programy mycia | Garnki 70 °C Cichy 50°C Auto 45-60 ºC Szybki 45°C Eco 50 ºC |
| Czas cyklu | 270 min |
| Opóźniony start | 24 h |
| Funkcja extra dry | Tak |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Samoczyszczący | Tak |
| Ochrona szkła | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Czujnik załadowania | Tak |
| Automatyczne czyszczenie | Tak |
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Asystent dozowania | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj nieodpowiednich środków czyszczących, które mogą uszkodzić wnętrze zmywarki. Uważaj podczas przesuwania urządzenia, aby nie przedziurawić przewodów. Urządzenie powinno być podłączone do gniazdka z uziemieniem. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 2068952 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące