Producenci
Zmywarka WHIRLPOOL W7F HS41 X
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor drzwiczek | Stal nierdzewna |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Wyjmowany kosz na sztućce | Tak |
| Wypełniony wodą | Gorący Zimny |
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Długość węża odpływowego | 1,5 m |
| Długość węża dopływowego | 1,55 m |
| Regulowane koszyki | Górny |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Szuflada |
| Długość przewodu | 1,3 m |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Prąd | 10 A |
| Obciążenie | 1900 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na 100 cykli | 76 kWh |
| Pobór wody na cykl | 9,5 l |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 590 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Waga produktu | 47 kg |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 41 dB |
| Temperatura (maks) | 65 °C |
| Programy mycia | Szybki 45°C Automatyczna Intensywne 65°C Nasącz Eco 50°C Delicate 45°C Mieszany Self-Clean 65°C |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Opóźniony start | 24 h |
| Ilość programów piorących | 8 |
| Maksymalna temperatura ciepłej wody | 60 °C |
| Pół wsadu | Tak |
| Czas cyklu | 210 min |
| Samoczyszczący | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Liczba miejsc | 15 kompletów |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 49 kg |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Uważaj podczas przesuwania urządzenia, aby nie przedziurawić przewodów. Nie używaj nieodpowiednich środków czyszczących, które mogą uszkodzić wnętrze zmywarki. Urządzenie powinno być podłączone do gniazdka z uziemieniem. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1287041 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące