Producenci
Zmywarka do zabudowy BOSCH SBD6ECX21E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ kontroli | Dotyk |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Szuflada |
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Prąd | 10 A |
| Zużycie energii na 100 cykli | 54 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Wskaźnik efektywności suszenia (UE 2017/1369) | 1,061 |
| Obciążenie | 2400 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Zużycie energii na cykl | 0,543 kWh |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 31,9 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Wysokość produktu | 865 mm |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 60,8 cm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Waga produktu | 40,3 kg |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 120 cm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Programy mycia | Płukanie wstępne Auto 45-60°C Eco 50°C Intensive 70°C Szybki 45°C Quiet Favorite |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Ochrona szkła | Tak |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| System suszenia | Wymiennik ciepła/EfficientDry |
| Opóźnienie startu (min) | 1 h |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Samoczyszczący | Tak |
| Funkcja extra dry | Tak |
| Czas cyklu | 270 min |
| Opóźniony start | 24 h |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 42,5 kg |
| Ergonomia | |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Home Connect |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Wyświetlacz na podłodze | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Asystent dozowania | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | SpeedPerfect Plus Extra Clean Zone Eco Silence Drive VarioDrawer DoorOpen Assist |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące