Producenci
Zmywarka do zabudowy BOSCH SMI6ECS10E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor panelu sterowania | Stal nierdzewna |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Częściowo wbudowane |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Obciążenie | 2400 W |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Wskaźnik efektywności suszenia (UE 2017/1369) | 1,061 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Prąd | 10 A |
| Zużycie energii na cykl | 0,543 kWh |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 31,9 |
| Zużycie energii na 100 cykli | 54 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 36,9 kg |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Głębokość produktu | 573 mm |
| Indywidualny ciężar płyty (min.) | 2,5 kg |
| Indywidualny ciężar płyty (maks.) | 8,5 kg |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Wydajność | |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Programy mycia | Silent 50°C Favorite Szybki Glass 40°C Auto 45-65°C Eco 50°C Intensive 70°C Ekspress |
| Ilość programów piorących | 8 |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Funkcja extra dry | Tak |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Czas cyklu | 270 min |
| Opóźniony start | 24 h |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Opóźnienie startu (min) | 1 h |
| Wydajność suszenia | B |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 670 mm |
| Szerokość opakowania | 660 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 39 kg |
| Wysokość opakowania | 880 mm |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Filtr samoczyszczący | Tak |
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Światło wewnętrzne | Nie |
| Asystent dozowania | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
| Zrównoważony rozwój | |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2057138 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące