Producenci
Zmywarka do zabudowy BOSCH SPI6EMS21E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Umiejscowienie urządzenia | Częściowo wbudowane |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Kolor panelu sterowania | Stal szczotkowana |
| Długość węża odpływowego | 1,65 m |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Szuflada |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
| Długość węża dopływowego | 2,05 m |
| Regulowane koszyki | Górny |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Zużycie energii na 100 cykli | 51 kWh |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Pobór wody na cykl | 8,7 l |
| Wskaźnik efektywności prania (UE 2017/1369) | 1,121 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 37,9 |
| Zużycie energii na cykl | 0,512 kWh |
| Obciążenie | 2400 W |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Prąd | 10 A |
| Wskaźnik efektywności suszenia (UE 2017/1369) | 1,061 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 45 cm |
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Głębokość produktu | 573 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Waga produktu | 31,2 kg |
| Wydajność | |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Programy automatyczne | Tak |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Ochrona szkła | Tak |
| Programy mycia | Favorite Hygiene+ Glass 40°C Auto 45-65°C Silent 50°C Szybki 60°C Eco 50°C Intensive 70°C Szybki 45°C |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Samoczyszczący | Tak |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Czas cyklu | 235 min |
| Opóźniony start | 24 h |
| Funkcja extra dry | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 33 kg |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Bosch Home Connect |
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Asystent dozowania | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Wyświetlacz na podłodze | Tak |
| Filtr samoczyszczący | Tak |
| Automatyczne wykrywanie detergentu | Tak |
| Funkcje aplikacji | Zdalne monitorowanie, Zdalne uruchamianie |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | VarioFlex Baskets DuoPower Hygiene+ EcoSilence Drive emotionLight Home Connect EfficientDry Silence On Demand Intensive zone Silence programme SpeedPerfect Plus Ekstra wytrawne |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące