Producenci
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EEM43300IX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża odpływowego | 1,5 m |
| Długość węża dopływowego | 1,5 m |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Kolor drzwiczek | Stal nierdzewna |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Nie |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A+++ |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Pobór wody na cykl | 9,9 l |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 34,8 kg |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 45 cm |
| Głębokość produktu | 570 mm |
| Szerokość produktu | 446 mm |
| Wysokość produktu | 818 mm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 90 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 82 cm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Opóźniony start | 24 h |
| Czas cyklu | 240 min |
| Programy mycia | Szybki Automatyczna Oszczędny 90min |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Technologia przetworników | Tak |
| Ochrona szkła | Tak |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| System suszenia | AirDry |
| Ilość programów piorących | 8 |
| Ergonomia | |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Regulowanie stopy | 8 cm |
| Pozostałe funkcje | |
| Roczne spożycie wody | 2772 l |
| Kategoria prania | A |
| Kategoria suszenia | A |
| Roczne zużycie energii | 188 kWh |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące