Producenci
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EES27200L 60 cm, AirDry automatyczne otwieranie drzwi, PerfectFit, ramie myjące SatelliteClean w dolnym koszu, zawiasy ślizgowe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Ilość półek | 2 |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Typ kontroli | Elektroniczne sterowanie |
| Ilość koszy | 2 kosz. |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Szerokość produktu | 60 cm |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Górna półka kosza | Składane |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Moc | |
| Zużycie energii na cykl | 0,94 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Pobór wody na cykl | 9,9 l |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Wysokość produktu | 820 mm |
| Waga produktu | 34 kg |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Opóźniony start | Tak |
| Programy mycia | AUTO Sense 90min Płukanie i wstrzymanie 30min 60°C Machine Care Eco |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Temperatura (maks) | 60 °C |
| System suszenia | AirDry |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Czas cyklu | 227 min |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Funkcja PerfectFit | Tak |
| Funkcja QuickLift | Tak |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Funkcja SensorControl | Tak |
| Funkcja XtraPower | Tak |
| Funkcja SatelliteClean | Tak |
| Czas cyklu (program szybki) | 30 min |
| Programy automatyczne | Tak |
| Liczba miejsc | 13 kompletów |
| Ergonomia | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza | Tak |
| Zabezpieczenie przed zalaniem | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące