Producenci
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EES48401L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przycisk |
| Ilość koszy | 2 kosz. |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor panelu sterowania | Biały |
| Moc | |
| Pobór wody na cykl | 10,5 l |
| Bezpiecznik | 10 A |
| Zużycie energii na 100 cykli | 75 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy (pozostawiony) | 0,5 W |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Programy automatyczne | Tak |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1956200 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące