Producenci
Zmywarka do zabudowy INDESIT D2I HL326
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Wypełniony wodą | Zimny Gorący |
| Długość przewodu | 1,3 m |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Regulowane koszyki | Górny |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Długość węża dopływowego | 1,55 m |
| Kolor panelu sterowania | Biały |
| Długość węża odpływowego | 1,5 m |
| Moc | |
| Pobór wody na cykl | 9,5 l |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Prąd | 10 A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obciążenie | 1900 W |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Zużycie energii na 100 cykli | 95 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 37,5 kg |
| Głębokość produktu | 555 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Wysokość produktu | 820 mm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 90 cm |
| Waga produktu | 35,5 kg |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 82 cm |
| Wydajność | |
| Funkcja AquaStop | Nie |
| Programy mycia | Mieszany Intensywne 65°C Codziennie 50°C Eco 50°C Quick 29min |
| Temperatura (maks) | 65 °C |
| Czas cyklu | 215 min |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Ilość programów piorących | 5 |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Ergonomia | |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące