Producenci
Zmywarka do zabudowy MPM-45-ZMI-02, 45cm, szuflada na sztućce, 10kpl
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Kolor panelu sterowania | Szary |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Kosz |
| Moc | |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne spożycie wody | 2520 l |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Zużycie energii na 100 cykli | 76 kWh |
| Zużycie energii na cykl | 0,74 kWh |
| Obciążenie | 2100 W |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Wydajność | |
| Programy mycia | Eco 45 ºC Szybki |
| Ilość programów piorących | 5 |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Kategoria prania | A |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Kategoria suszenia | A |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Czas cyklu | 190 min |
| Poziom hałasu | 49 dB |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Opóźniony start | 9 h |
| Pół wsadu | Tak |
| Ergonomia | |
| Regulowane koszyki | Górny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 377014 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące