Producenci
Zmywarka do zabudowy WHIRLPOOL W2I HD524 AS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Tryb czuwania | Tak |
| Czas czuwania | 12 min |
| Konstrukcja | |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | A ++ do E |
| Pobór wody na cykl | 9,5 l |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Opóźniony start | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 555 mm |
| Wysokość produktu | 820 mm |
| Waga produktu | 35,5 kg |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Wydajność | |
| Programy mycia | Płukanie wstępne Ekspress Intensywny Eco 50°C Noc Higiena Szybki |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Liczba programów | 9 |
| Połowa załadunku | Tak |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Zużycie energii na 100 cykli | 105 kWh |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość zestawu | Zmywarka, kabel zasilający, wąż doprowadzający wodę, wąż spustowy wody, instrukcja obsługi, kosz na sztućce |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące