Producenci
Zotac GT 1030 LP 2GB GDDR5 64b DVI-D HDMI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor graficzny | GeForce GT 1030 |
| Taktowanie procesora | 1227 MHz |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 384 |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 1468 MHz |
| Pamięć | |
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
| Magistrala pamięci | 64 bit |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR5 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Układ | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| Ilość gniazd | 1 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Moc | |
| Pobór mocy | 30 W |
| Minimalna moc zasilacza | 300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 16 mm |
| Długość produktu | 172,5 mm |
| Wysokość produktu | 111,2 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 8 Enterprise x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 10 Education x64 Windows 7 Professional x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 10 Enterprise Windows 8 Pro Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 10 Enterprise x64 |
| Wydajność | |
| HDCP | Tak |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| PhysX | Tak |
| Wersja OpenGL | 4.5 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| Pełny HD | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Typ interfejsu | PCI Express 3.0 |
Gwarancja 24 miesiące