Producenci
Zotac GeForce GTX 1650 Gaming AMP 4GB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Technologia CUDA | Tak |
| Procesor graficzny | GeForce GTX 1650 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Rdzenie CUDA | 896 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 1650 MHz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Pamięć | |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Szybkość przesyłania danych | 12 Gbit/s |
| Konstrukcja | |
| Ilość gniazd | 2 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 7 cm |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Moc | |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 6-pin |
| Minimalna moc zasilacza | 350 W |
| Pobór mocy | 75 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 162,4 mm |
| Głębokość produktu | 35,3 mm |
| Wysokość produktu | 115,2 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Dual Link DVI | Tak |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| HDCP | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Typ interfejsu | PCI Express 3.0 |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Ilość portów HDMI | 1 |
Gwarancja 36 miesięcy