Producenci
Zotac ZGC-A1CC-01 pokrowiec na przenośne konsole do gry Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Metal, Nylon, Poliester, Guma, Skóra wegańska, Aksamit Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zadrapania Wodoodporny |
| Materiały | Guma Aksamit Skóra wegańska Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) Poliester Metal Nylon |
| Typ obudowy | Pokrowiec |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Podstawa biurkowa | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość | 1 |
Gwarancja 24 miesiące