Producenci
Źródło światła LED METALLIC GLOW ZYL czarny Spiral E27 4,2W 200lm 1800K 230V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania | Sufit |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 238 mm |
| Szerokość produktu | 116 mm |
| Średnica produktu | 110 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Lampy | |
| Moc | 4,2 W |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Temperatura barwowa | 1800 K |
| Strumień świetlny | 200 lm |
| Kolor światła | Biały |