Producenci
Zwilling Manicure Scissors 33781-204-0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ noża | Nóż szefa kuchni |
| Materiał uchwytu | Plastik |
| Twardość materiału ostrza | HRC 55-58 |
| Materiał ostrza | Stal |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor ostrza | Srebrny |
| Długość łopatek | 20 cm |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Waga produktu | 203 g |
| Długość trzonka | 13,7 cm |
| Długość produktu | 337 mm |
| Szerokość produktu | 21 mm |
| Dane opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używać odpowiedniego narzędzia ochronnego podczas pracy. Ostrożnie używać ostrzy, aby uniknąć skaleczeń. Przechowywać w bezpiecznym miejscu, niedostępnym dla dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące