Producenci
Zwora elektromagnetyczna ASF180A-V1 Dahua
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny Aluminiowy |
| Napięcie | 12 V |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 55 °C |
| Siła trzymania | 180 kg |
| Pobór mocy (12V) | 370 mA |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość opakowania | 440 mm |
| Wysokość opakowania | 250 mm |
| Szerokość talerza | 14 cm |
| Głębokość talerza | 3,3 cm |
| Głębokość opakowania | 195 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,2 kg |
| Głębokość elektromagnesu | 4 cm |
| Wysokość talerza | 1,3 cm |
| Szerokość elektromagnesu | 18 cm |
| Wysokość elektromagnesu | 2,15 cm |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące