Producenci
dB Technologies B-HYPE12 głośnik 2-drożny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 13,9 kg |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Wysokość produktu | 645 mm |
| Wydajność | |
| Materiał obudowy | Polipropylen (PP) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Segment rynku | Profesjonalny |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Audio | |
| Zakres częstotliwości | 61 - 19600 Hz |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 126 dB |
| Częstotliwość skrzyżowania | 2100 Hz |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Głośniki | |
| Rozmieszczenie głośników | Podłoga |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Średnica sterownika | 2,54 cm |
| Ilość przetworników | 1 |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Liczba głośników niskotonowych | 1 |
| Średnica głośnika niskotonowego | 1,2 cm |
| Wzmacniacz | |
| Wzmacniacz | Wbudowany |
| Klasa wzmacniacza | D |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utrzymuj urządzenie z dala od wody i nadmiernej wilgoci. Nie otwierać obudowy, niebezpieczeństwo porażenia prądem. Unikaj narażenia na długotrwały hałas, może powodować uszkodzenie słuchu. |
Gwarancja 24 miesiące