Producenci
equip - Kabel krosowy - RJ-45 (M) do RJ-45 (M) - 10 m - S/FTP - CAT 6a - bezhalogenowy, linka - biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Cechy | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Długość kabla | 10 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Technologia okablowania | 10GBase-T |
| Rozmiar przewodu AWG | 26/7 |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Materiał płaszcza | Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH) |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Formowany wieszak na kabel | Tak |
| Standard kabla | Cat6a |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Złącze 2 | Męska |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE) | PoE+, PoE++ (4PPoE) |
| Częstotliwość | 500 MHz |
| Izolacja kabla | S/FTP (S-STP) |
| Złącze 1 | Męska |
| Osłona końcówki | Tak |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 390 g |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 5 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące