Producenci
equip - Kabel krosowy - RJ-45 (M) do RJ-45 (M) - 50 cm - SFTP, PiMF - CAT 6 - Formowany, linka - Szary (Komplet 60 szt.)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Cechy | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Szary |
| Rozmiar przewodu AWG | 28/7 |
| Formowany wieszak na kabel | Tak |
| Obsługa PoE | Tak |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.5 IEEE 802.3 |
| Standard kabla | Cat6 |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Izolacja kabla | S/FTP (S-STP) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Materiał płaszcza | Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH) |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Złącze 1 | Męska |
| Realna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 500 mm |
| Głębokość produktu | 11,7 mm |
| Waga produktu | 1,15 kg |
| Szerokość produktu | 8,34 mm |
| Średnica zewnętrzna | 5,8 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 27 mm |
| Wysokość opakowania | 17 mm |
| Głębokość opakowania | 19 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 60 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 11,4 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 38 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 29 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 mm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Halogen |
Gwarancja 24 miesiące