Producenci
frezarka górnowrzecionowa 1200w + akcesoria
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Odsysanie pyłu | Tak |
| Kolor produktu | Szary Czarny Pomarańczowy |
| Zakres prędkości biegu jałowego | 8000 - 28000 RPM |
| Głębokość cięcia (max) | 5,5 cm |
| Poziom hałasu | 106 dB |
| Długość kabla | 3 m |
| Wybór prędkości | Tak |
| Ciśnienie akustyczne | 95 dB |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 230 V |
| Moc pobierana | 1200 W |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
Gwarancja 24 miesiące