Producenci
i-tec C31FLAT2PDPRO100W stacja dokująca Przewodowa USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Prąd wejściowy | 2.3 A |
| Napięcie operacyjne | 5/9/12/15/19/20 V |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Kompatybilne złącza sieciowe | EU |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Długość kabla USB | 0,6 m |
| Prąd wyjściowy | 5 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Waga produktu | 268 g |
| Wysokość produktu | 23 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 100% |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane karty pamięci | SD MicroSD |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Szerokość opakowania | 316 mm |
| Wysokość opakowania | 30 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 38,1 cm (15") |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
Gwarancja 24 miesiące