Producenci
i-tec C31TRIPLEDOCKPDPRO2 stacja dokująca Przewodowa USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Kompatybilne złącza sieciowe | EU |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Prąd wyjściowy | 6,5 A |
| Długość kabla USB | 1 m |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 82 mm |
| Waga produktu | 366 g |
| Szerokość produktu | 212 mm |
| Wysokość produktu | 23 mm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Standard VESA | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-C Prąd przemienny |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Android ChromeOS |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
Gwarancja 24 miesiące