Producenci
i-tec Metal C31METALG3HUB panel drive bay Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Diody LED | LAN |
| Zestaw układów | Realtek 0411, Realtek 8153 |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 63 g |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Wysokość produktu | 21 mm |
| Szerokość produktu | 96 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 8 Enterprise x64 Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 8.1 Enterprise Windows 10 Education x64 Windows 7 Professional x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 8.1 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 8.1 Windows 8 Pro Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 8.1 Pro x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 10 Enterprise Windows 10 Education Windows 10 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 98 g |
| Szerokość opakowania | 145 mm |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84719000 |
Gwarancja 24 miesiące