Producenci
i-tec USB-C Metal Nano Stacja Dokująca 1x HDMI 4K 30Hz 1x LAN 3x USB 3.0 1x PD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 85 g |
| Głębokość produktu | 43 mm |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Kolor produktu | Srebrny Turkusowy |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD SD |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 97 mm |
| Wysokość opakowania | 23 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 130 g |
| Szerokość opakowania | 191 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Mikrofon | Nie |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące