Producenci
iDS-2CD7A26G0/P-IZHSY(2.8-12mm)(C) Kamera IP tubowa 2Mpx Hikvision
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Kod IK | IK10 |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Układ | Tubowa |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 16,8 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Pobór mocy (max) | 14,28 W |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 351 mm |
| Waga produktu | 1,95 kg |
| Średnica | 14 cm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-MD5 EAP-TLS EAP-LEAP |
| Lustro | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Przeciwdoblaskowy | Tak |
| Bicie serca | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Defocus Zmiana scen |
| Cechy zarządzania | |
| Analiza zachowania | Wykrywanie wtargnięcia |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at IEEE 802.1x |
| Bluetooth | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Wydajność | |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Liczba języków | 33 |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 405 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,07 kg |
| Głębokość opakowania | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Kodeki dźwiękowe | MP2L2 PCM G.726 G.722.1 AAC G.711 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zespolony sygnał wizji | 1 |
| Porty RS-485 | 1 |
| Kamera | |
| Min. Oświetlenie | 0 lx |
| Szybkość migawki | 1 - 1/100000 s |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 59.3° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 114.5° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 141.1° |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Liczba czujników | 1 |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 50 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Prędkość przepływu danych | 32 Kbps - 8 Mbps |
| Regulowanie jakości | Nasycenie Ostrość Kontrast Jasność |
| Formaty kompresji | H.265+ M-JPEG H.265 H.264 H.264+ |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Transmisja wideo | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Ilość klatek | 30 fps |
| System obiektywów | |
| Maksymalna przesłona | 2,5 |
| Minimalna przesłona | 1,2 |
| Liczba soczewek | 1 |
| Długość ogniskowa | 2.8-12 mm |
Gwarancja 24 miesiące