Producenci
iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/24GB/512GB SSD/Žalias/RUS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | Apple M 4th Gen |
| Model procesora | M4 |
| Efektywne rdzenie | 6 |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Producent procesora | Apple |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Rdzeń koprocesora | 16 |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Typ procesora | Apple M |
| Grafika | |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Apple |
| Wbudowana karta graficzna z obsługą 6K | Tak |
| Rdzenie wbudowanej karty graficznej | 10 |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Apple |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Apple GPU |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 24 GB |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Konstrukcja | |
| Rok wprowadzenia | 2024 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Kolor produktu | Zielony |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 143 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość (bez podstawy) | 547 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,44 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 547 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 147 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 461 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 5000 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny USB Type-C |
| Dołączona myszka | Tak |
| Długość kabla zasilającego | 2 m |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Retina |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy zewnętrznych | 2 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Dolby Vision High Dynamic Range 10 (HDR10) Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Gęstość pikseli | 218 ppi |
| Przekątna ekranu | 23,5" |
| Rozdzielczość | 4480 x 2520 px |
| Typ HD | 4.5K Ultra HD |
| Audio | |
| Dźwięk przestrzenny | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 6 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | macOS Sequoia |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™ | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2 | 4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Kamera | |
| Suma megapikseli | 12 MP |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Rozdzielczość zdjęcia | 1920 x 1080 px |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Formaty kompresji | ProRes AV1 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC AV1 H.264 ProRes |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Funkcje dostępności | Increase Contrast, Live Captions, Reduce Motion, Siri i dyktowanie, Switch Control, Sterowanie głosem, VoiceOver, Zoom - funkcja przybliżenia |
| Specyficzne technologie | True Tone, Szeroki kolor (P3) |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Rtęci BFR Arsenowy PCW |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Gwarancja 24 miesiące