Producenci
iPhone 15 128GB Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Rdzeń koprocesora | 16 |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Koprocesor | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ procesora | Apple |
| Model procesora | A16 |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Wodoodporny do | 6 m |
| Materiał obudowy | Aluminium, Szkło |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz Wodoodporny Bryzgoszczelny |
| Układ | Klasyczny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 171 g |
| Głębokość produktu | 7,8 mm |
| Wysokość produktu | 147,6 mm |
| Szerokość produktu | 71,6 mm |
| Sieć | |
| Obsługiwane pasma 3G | 2100 MHz 1900 MHz 1700 MHz 850 MHz 900 MHz |
| NFC | Tak |
| Obsługiwany jest głos przez LTE (VoLTE) | Tak |
| Standardy 4G | TD-LTE & FDD-LTE |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| AirPlay | Tak |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Standardy 3G | UMTS HSPA+ DC-HSDPA |
| Pasmo częstotliwości | Penta-band |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standard 5G | NR mmWave NR |
| iBeacon | Tak |
| MIMO | Tak |
| Wydajność | |
| Wybieranie głosem | Tak |
| Polecenia głosowe | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Rdzenie adapterów graficznych | 5 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Zgodność z aparatami słuchowymi | M3, T4 |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Wykrywanie zderzeń | Tak |
| Alarmowe SOS (satelitarne) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Jasność | 1000 cd/m2 |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 1600 cd/m2 |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Ceramic Shield |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 2000000:1 |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Super Retina XDR |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) Extreme Dynamic Range (XDR) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) | 2000 cd/m2 |
| Rozdzielczość | 2556 x 1179 px |
| Powłoka oleofobowa | Tak |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Przekątna ekranu | 6,1" |
| Typ matrycy | OLED |
| Specyficzne technologie | Dynamic Island, Dotyk haptyczny, True Tone, Szeroki kolor (P3) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Gęstość pikseli | 460 ppi |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | iOS 17 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Apple App Store |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Platforma | iOS |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty audio | EAC3 AAX PCM AAX+ HE-AAC AC3 HE-AAC v2 MP3 AAC AAC-LC FLAC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 HEVC M-JPEG MPEG4 |
| Tryb odtwarzania | Zoom - funkcja przybliżenia |
| Głośniki | Stereo |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Czas odtwarzania muzyki | 80 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 20 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kamera | |
| Wideo QuickTake | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 720p 1080p 2160p |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Zoom dźwiękowy | Tak |
| Cyfrowy zoom | 10x |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@30fps 1920x1080@60fps 3840x2160@25fps 3840x2160@60fps 1920x1080@25fps 3840x2160@30fps 3840x2160@24fps 1920x1080@30fps |
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 1,9 |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Obsługiwane formaty wideo z kamer | H.264, HEVC |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 120° |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 12 Mpix |
| Tryb nocny | Tak |
| Panorama | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Ujęcia sekwencyjne Multi-shot | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 240 fps |
| Korekcja czerwonych oczu | Y |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Obsługiwane formaty obrazów z kamer | HEIF, JPEG |
| Ogniskowa drugiej kamery tylnej | 5,2 cm |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,6 |
| Ogniskowa tylnej kamery | 2,6 cm |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Geotagging | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Materiał osłony obiektywu | Szafirowy kryształ |
| Zoom optyczny | 4x |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 48 Mpix |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 1,6 |
| Powiększenie optyczne | 2x |
| Oświetlenie portretowe | Tak |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Silnik fotoniczny | Tak |
| Deep Fusion | Tak |
| Pomniejszenie optyczne | 2x |
| Rozdzielczość wideo | 3840 x 2160 px |
| Czujniki | |
| Czujnik magnetyczny | Tak |
| Barometr | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą wymagać specjalnej utylizacji. Nie demontować ani nie otwierać urządzenia, aby uniknąć uszkodzenia baterii. Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego. |
| Przesyłanie wiadomości | |
| MMS | Tak |
| SMS | Tak |
| Tak | |
| Nawigacja | |
| GLONASS | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Nawigacja Wi-Fi | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Subskrypcja | |
| Rodzaj abonamentu | Brak subskrypcji |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy